דיקור סיני לאף אוזן גרון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דיקור סיני לאף אוזן גרוןבעיות אף אוזן גרון נגרמות כתוצאה מהתקפות חיצוניות של אורגניזמים מזיקים, או כתוצאה משיבוש של אחד או יותר מהתפקודים הפנימיים של הגוף. לעיתים הפרעות אלו קשורות יחד ולעיתים הן מתבטאות כמחלה יחידה.

מגוון גישות טיפולים טבעיים מסייעים לבעיות אף אוזן גרון, ודיקור, המבוסס על הרפואה הסינית, משמש אף ברפואה המערבית הקונבנציונלית ונחשב לגישת ריפוי יעילה יותר מהגישות הקונבנציונליות האחרות.

דיקור לעצב חירשות

עצב חירשות הוא תוצאה של תפיסה משובשת של גלי קול במבני האוזן הפנימיים, הכוללים חיישני עצב או רכיבים. טיפול בדיקור מתמקד בגירוי העצב וממקד את שרירי המפתח של הראש, הצוואר או הגרון.

המטרה היא להקל על הלחץ או העומס על עצבי המפתח העוברים מהצוואר העליון לאוזן, כמו גם על כלי הדם העוברים דרך הצוואר אל האוזן הפנימית. הטיפול משפר את מעבר הנוזלים והניקוז מהאוזן הפנימית, ומקל תקשורת עצבים עם קולטני השמיעה.

דיקור לצלצולים באוזניים

מצב זה, הנקרא טינטון, נגרם כתוצאה משינויים בסביבת האוזן הפנימית, בדומה לגורמים לחירשות חושית והתסמינים מתרחשים בדרך כלל ביחד. בדומה לחירשות עצב, טיפול בדיקור מתמקד בגירוי העצב וממקד אף את שרירי המפתח של הראש, הצוואר או הגרון.

המטרה היא הקלת הלחץ או העומס על עצבי מפתח העוברים מהצוואר העליון לאוזן כמו גם על כלי הדם העוברים דרך הצוואר אל האוזן הפנימית. הטיפול משפר את מעבר הנוזלים והניקוז מהאוזן הפנימית, ומקל תקשורת עצבים עם קולטני השמיעה.

דיקור לסינוסיטיס

חלק מעצמות הפנים כוללות רווחים עם פתחים אל מעברי האף. ייצור יתר של ריר אף וניקוז לקוי לגרון עלול לחסום את פתחי הסינוסים, עד שהם הופכים להיות רגישים להתפשטות חיידקים וכתוצאה מכך נוצר גודש.

הגודש עלול לגרום לכאב מתחת, בין, מעל או מאחורי העיניים, כמו גם לכאבי ראש בחלק העליון של הראש.  דיקור מקל על גודש חללי האף והסינוסים באמצעות גירוי ניקוז נוזלים וויסות הפרשות ריר, שיפור יעילות תהליכי החיסון הפנימיים של הגוף ופתרון זיהומים בדרכי הנשימה העליונות.

דיקור לסחרחורת – סחרחורת עשויה לנבוע ממספר גורמים. אחד מהם כרוך בשיבוש תפקוד איברי האוזן הפנימיים השומרים על איזון. אם הסחרחורת נקבעת כקשורה להפרעת אוזן פנימית, טיפול בדיקור מועיל באמצעות שיפור ניקוז הנוזלים מהאוזן הפנימית אל הגרון או באמצעות גירוי פעילות עצבית באזור זה. דיקור הוא כלי רב עצמה לחלוקה מחדש של טון רקמות רכות יציבות.

דיקור אוזניים – כאבי אוזניים עשויים לאותת על זיהום בתוך האוזן. אם הכאבים נמשכים למרות שהרופא שלל זיהום, טיפול בדיקור מתמקד בשליטה בכאב באמצעות גירוי הרקמות המקומיות לשיפור היכולת להסדרת סביבת תעלת האוזן החיצונית ואזורים באוזן התיכונה.

דיקור לקדחת השחת – טיפול זה מסייע להקלת גירויי עין ואף מקומיים הנובעים מקדחת השחת, באמצעות השפעה על הפרשות נוזלים ושיעורי ניקוז. בנוסף, אנשים רבים הסובלים ממחלה זו מוצאים כי טיפול בדיקור מפחית לטווח הארוך את רגישות היתר שלהם לגירויים סביבתיים ומפחית את תדירות וחומרת התסמינים.

דיקור לכאבי גרון – זיהומיים נגיפיים גורמים לכאבי גרון ומקרים אלו אינם מטופלים באנטיביוטיקה. דיקור מקל על הכאב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן